Assassin’s Creed III Remastered zadebiutuje już w marcu

Assassin’s Creed III Remastered

Ubisoft opublikował zwiastun porównawczy nowego Assassin’s Creed III Remastered oraz wersji z 2012 roku. Poznaliśmy także dokładną datę premiery.

Assassin’s Creed III Remastered zadebiutuje już 29 marca 2019 roku. Grą będzie dostępna na platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wersja zremasterowana to naturalnie przede wszystkim znacząca poprawa oprawy graficznej.

Stary dobry Assassin’s Creed

Akcja gry toczy się w Ameryce Północnej w XVIII wieku. Wioska indiańska głównego bohatera pada ofiarą napaści. Connor, syn Indianki i Brytyjczyka, bierze udział w wojnie o niepodległość Ameryki. Nie zgadza się na tyranie i panującą niesprawiedliwość. Protagonista w trakcie akcji jest świadkiem między innymi oblężenia Bostonu przez oddziały Jerzego Waszyngtona.

Assassin’s Creed III Remastered
Fragment materiału porównawczego. Źródło: Youtube

Akcja Assassin’s Creed III Remastered ukazana jest z perspektywy trzeciej osoby. Klasycznie już mamy do dyspozycji wielki świat, pełen miejsc do eksploracji. Pory roku są zmienne, a krajobraz zarówno dziki, jak i miejski. W rozgrywce obecne są również widowiskowe bitwy morskie.

Co nowego w Assassin’s Creed III Remastered?

Wersja zremasterowana poprawia przede wszystkim grafikę. Gra działa w rozdzielczości 4K oraz oferuje wsparcie dla technologi HDR. Oprócz tego dorzucono nieco ekstra zawartości takiej jak dodatkowe pojedyncze misje, czy rozszerzenia fabularne Tyranny of King Washington oraz Liberation.

Tak prezentuje się opublikowany przez Ubisoft zwiastun porównawczy:

Cena Assassin’s Creed III Remastered oscyluje w graniach 40 dolarów. Warto jednak pamiętać, że osoby posiadające przepustkę sezonową do Assassin’s Creed Odyssey otrzymają remaster Trójki za darmo.

Jak być dobrą pszczółką? – zapowiedź Bee Simulator

Jak być dobrą pszczółką? – zapowiedź Bee Simulator