Szadź – zapowiedź nowego polskiego serialu

Szadź to nowy polski serial, oparty na powieści Igora Brejdyganta o tym samym tytule. Thriller już wkrótce pojawi się na platformie Player.pl. Produkcja z dobrą obsadą zapowiada się niezwykle ciekawie, a także jest inna, niż klasyczne kryminały. Czy serial będzie wiosennym hitem?

Fabuła serialu

Szadź opowiada o morderstwie młodej dziewczyny, która padła ofiarą seryjnego mordercy. Akcja thrillera toczy się w okolicach Opola. Komisarz policji (Aleksandra Popławska) będzie próbowała rozwiązać trudną zagadkę. Z czasem okazuje się, że policjantkę wiele łączy z mordercą, Piotrem Woźnickim (Maciej Stuhr), który na co dzień jest wykładowcą na jednej z uczelni. Mimo że od początku wiemy, kto jest mordercą, to jego motywy nie są znane.

Obsada

W rolach głównych występują Aleksandra Popławska (komisarz Polkowska) oraz Maciej Stuhr (Piotr Woźnicki). W serialu zobaczymy także m.in. Bartosza Gelnera, Annę Cieślak, Zofię Domalik, Mirosława Zbrojewicza.

Kiedy premiera?

Pierwszy odcinek serialu pojawi się już 30 kwietnia na platformie Player.pl. Każdy kolejny odcinek będzie pojawiał się raz w tygodniu. Prawdopodobnie jesienią Szadź pojawi się na antenie TVN.