Olympus Perspective Playground we Wrocławiu

Olympus Perspective Playground

We Wrocławiu ruszył Olympus Perspective Playground, jedna z największych imprez fotograficznych.

Ponad 2000 metrów kwadratowych interaktywnej instalacji, stworzonej przez światowej sławy artystów, a także wyjątkowe warsztaty i wykłady prowadzone przez cenionych fotografów – to wszystko czeka już na wielbicieli sztuki audiowizualnej.

Kulturalne Media przypominają, że wystawa trwa tylko do 10 marca! Zostało mało czasu, żeby zamienić się w małego odkrywcę, fotografa i gościa w przepięknej przestrzeni. Już dzisiaj zarezerwuj sobie dużo czasu, bo po wejściu na zajezdnię tramwajową “Dąbie”, przy ulicy Tramwajowej, nie będziesz chciał stamtąd wyjść, a nawet po powrocie do domu będą tworzyły się w Twojej głowie nowe pomysły na spektakularne zdjęcia.

Olympus Perspective Playground to angażująca wystawa skierowana do entuzjastów i zawodowych fotografów. Impreza przyciągnęła niemal pół miliona odwiedzających w 16 europejskich miastach.

Olympus Perspective Playground we Wrocławiu
Olympus Perspective Playground

Baw się, ucz się i poznawaj ludzi

Na uczestników czekają instalacje zaprojektowane m.in. przez Morag Myerscough, Luke’a Morgana, Marcusa Doeringa czy Bena Laubera. Wszytsko zostało zaprojektowane tak, aby oglądać przestrzeń przez obiektyw aparatu, gdzie przez kolory i perspektywę można cały świat obrócić o każdy kąt. Gość Perspective Playground może wypożyczyć kompaktowe i lekkie bezlusterkowce Olympus OM-D oraz PEN. Co więcej, każdy uczestnik w prezencie otrzyma kartę SD z wykonanymi przez siebie zdjęciami.

Wśród prowadzących pojawi się m.in. Marcin Dobas, który opowie o fotografii podróżniczej, czy Jakub Kaźmierzyk, który poprowadzi warsztaty dotyczące fotografii wnętrz i fotograficznych efektów specjalnych. Udział w wykładach i warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji na stronie organizatora.

Zobacz więcej: Olympus

Olympus Perspective Playground we Wrocławiu
Olympus Perspective Playground