Runa Conqueror zmieniona – jakie postaci z League of Legends na tym skorzystają?

Conqueror
Społeczność Ligi Legend w Patchu 9.4.

Wraz z patchem 9.4 w League of Legends, Riot Games uraczył nas zmianą, na którą czekało wiele osób. Mowa oczywiście o nowej wersji runy kluczowej Conqueror. Dzięki temu, ten Keystone, zyskał wielu nowych użytkowników. Zastanawiacie się kto najlepiej sobie z nim radzi? Czytajcie dalej!

Conqueror w pigułce 

Starszym graczom League of Legends, nowość w arsenale run, na pewno się z czymś skojarzy. Mowa tutaj oczywiście o jednej ze starych run – Ferworze, której działanie było bardzo podobne do nowego Conqueroranasze ataki nabijały stacki, które dawały bonusowe statystyki. Tym razem jest jednak nieco inaczej – nasze umiejętności także zostają wzmocnione dzięki wspomnianej runie, nie wspominając już o leczeniu oraz true damage’u! Na odpowiednich postaciach, Conqueror wydaje się wiec nieźle przegięty. Nie przedłużając – zapraszam do lektury.

Cassiopeia

Na start zajmiemy się pickiem, który w mecie był już przed odnowieniem Conquerora. Cassiopeia pod “kometę”, terroryzowała soloQ od kilku patchy. Teraz jednak nabrała jeszcze więcej siły. Niesamowicie szybkie nabijanie stacków Conquerora dzięki jej Podwójnemu Kłowi (E), sprawia, że bardzo szybko osiągamy pełen potencjał tej runy. Co jest tego następstwem? Astronomiczne ilości AP, jak i ogromna wartość uzdrawiania. Ta zmiana sprawia, iż gracze gustujący w wężowej kobiecie, stali się jeszcze groźniejszymi przeciwnikami na środkowej alejce.

Conqueror
Strzeżcie się węża z toporem!

Azir

Dachowiec z Shurimy, już dawno nie gościł pośród najlepszych postaci na środkową alejkę. Nowy Zdobywca, drastycznie zmienia jednak jego sytuację. Piaskowi żołnierze, jak i inwestowanie w prędkość ataku, pozwalają na szybkie nabicie stacków, dzięki którym nie potrzebujemy już tylu przedmiotów, aby być użytecznym. Dodatkowym plusem jest fakt, iż Władca Shurimy dobrze sprawdza się przeciwko popularnym obecnie agresywnym pickom. Odskok z tarczą, czyli jego Ruchome piaski (E), jak i odepchnięcie ze Zdobyczy Imperatora (R), pozwala nam bezpiecznie przeżyć większość spotkań z potencjalnymi agresorami.

Conqueror
Władca Shurimy powraca do łask graczy.

Rek’Sai

Naszą krótką listę, zamyka kolejny mieszkaniec Shurimy – Furia Puski. W jej wypadku, kwestia przywracającą do mety, nie była sama zmiana runy, a również ogromne wzmocnienie jej umiejętności ostatecznej – Pośpiechu Pustki (R) – ta teraz, bez użycia błysku bądź bardzo wysokiej wartości prędkości ruchu, jest niemal niemożliwa do uniknięcia. Jeśli chodzi o samego Conquerora natomiast, w tym wypadku kwestią nie jest wspomniane wcześniej bardzo przystępne oraz szybkie stackowanie. Rek’Sai najzwyczajniej w świecie, po prostu szybko oraz efektywnie wykorzystuje uzyskane statystyki – przy pomocy Ukąszenia Furii (E) oraz Pośpiechu Pustki (R). Obecnie “rekin” jest uznawany za jednego z najlepszych leśników na solo kolejkę.

Conqueror
Przyczajony gołąb, ukryty REKIN.

A jak wam podobają się zmiany Conquerora? Na jakich postaciach sprawdza się według was najlepiej? Czy nowy patch w League of Legends was czymś zaskoczył? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 

Rosyjska drużyna LOLa upomniana za “seksistowskie” bany?

Rosyjska drużyna LOLa upomniana za “seksistowskie” bany?