Pionierzy heavymetalu na Pol’and’Rock Festival?

Zapowiada się, że Pol’And’Rock Festiwal 2018 będzie prawdziwym rajem dla fanów cięższego brzmienia. Pojawiły się przypuszczenia, że tegoroczny line-up wzmocni brytyjska grupa Judas Priest.

Jak na razie mamy pewność, że legenda heavymetalu zagości w Polsce 13 czerwca 2018. Pojawiły się jednak przypuszczenia, że Judas Priest zagrają w naszym kraju po raz drugi podczas Pol’and’Rock Festiwal w Kostrzynie nad Odrą.

Choć informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona ani przez samą grupę, ani przez organizatorów Najpiękniejszego Festiwalu Świata, coś jest na rzeczy… Kapela ruszyła właśnie z trasą koncertową promującą najnowszy album Firepower. Z tej okazji powstały nowe koszulki dla fanów brytyjskiego zespołu. Nie byłoby to zaskoczeniem, gdyby nie fakt, że pośród miast takich jak Ateny, czy Katowice pojawia się Kostrzyn nad Odrą! 

Judas Priest
Koszulka trasowa

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, zapowiada się, że w tym roku Pol’And’Rock Festiwal będzie naprawdę dobry muzycznie. Zaledwie parę dni temu ogłoszono, że na scenie wystąpi francuska metalowa grupa, Gojira. Inną gwiazdą będą Goo Goo Dolls.

Czekamy zatem z niecierpliwością na oficjalne obwieszczenia i odliczamy dni do sierpnia.