Bestia i Piękna. Kontrastowy koncert musicalowy [fotorelacja]

Bestia i Piękna. Kontrastowy koncert musicalowy [fotorelacja]
W niedzielę 25 listopada 2018 roku w Warszawie, z okazji drugich urodzin bloga Musicalna, w Bemowskim Centrum Kultury odbył się koncert Bestia i Piękna. 

Ekscytujący świat musicali i bajek

Na scenie wystąpili Marta Burdynowicz i Kamil Zięba, a akompaniował im Adam Sychowski. Na prawie półtorej godziny zabrali oni widzów w ekscytujący świat musicali i bajek. Było bardzo różnorodnie – raz nastrojowo i wzruszająco, a za chwilę energetycznie i radośnie (pojawiła się nawet piosenka z kabaretu!). Artyści zaprezentowali widzom utwory znakomicie dobrane do opowiadanej przez nich historii. Wszystko pięknie układało się w całość. W przygotowanie koncertu, łatwo zauważyć, włożono pasję, serce i dużo pracy.

Wyjątkowe głosy 

Marta Burdynowicz i Kamil Zięba oczarowali mnie swoimi głosami. Zaprezentowali również swój talent komediowy. Ich wykonania w koncercie Bestia i Piękna były pełne emocji. Podbili serca widzów, którzy nagrodzili ich długą owacją na stojąco. Z całego koncertu najbardziej podobał mi się utwór z musicalu Jesus Christ Superstar w interpretacji Kamila Zięby (Song Heroda).

Marzenia się spełnia 

Organizatorkami koncertu Bestia i Piękna były Asia Borkowska, która prowadzi bloga Musicalna, i Ada Spychała. Dziewczyny wymyśliły cały koncept, zorganizowały miejsce, sprzęt i zaprojektowały plakat. Są żywym dowodem na to, że marzenia się spełniają, a raczej, że marzenia się spełnia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.