Lotek w programie “Bałagan na strychu” wystąpi w Krakowie!

Lotek powraca do Krakowa z nowym programem!
Foto Marcin Twardysko

Łukasz Lotek Lodkowski powraca do Krakowa wraz ze swoim najnowszym programem “Bałagan na strychu”! 

Lotek powraca do Krakowa z nowym programem!

Jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów, Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski wraca do Krakowa. Tym razem, przygotował dla publiczności program pod tytułem Bałagan na strychu. Komik jest obecnie na fali swojej popularności i zapełnia największe polskie kluby, a bilety sprzedają się w ekspresowym tempie. Podobnie jest w Krakowie, dlatego organizatorzy zapowiedzieli dwudniowy event.

Aktywny komik od 1985 roku. Właśnie wtedy na świat przyszedł Lotek, który posiada coś, czego zazdroszczą mu inni komicy, mianowicie wrodzony talent do rozśmieszania ludzi. Już w roku 2012 po raz pierwszy pobrał swoje pierwsze honorarium za występ. Po tym wydarzeniu na polskiej scenie komediowej wszystko się zmieniło i nic już nie było takie samo. Od początku swojej działalności scenicznej Lotek pokazał, że poradzi sobie na największych polskich scenach: katowicki Spodek, gdańska Ergo Arena, warszawski Torwar, to tylko niektóre areny, na których Lotek wielokrotnie pokonywał przepony swoich widzów. Rekordowe ilości odsłon jego występów na YouTubie są dowodem na to, że publiczność się nie myli. Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem, niepowtarzalny sposób bycia i profesjonalizm tego Artysty powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci.

Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski powraca do Krakowa wraz ze swoim najnowszym programem “Bałagan na strychu”!

Bilety na wydarzenie rozchodzą się jak świeże bułeczki, organizatorzy przewidzieli jednak taką sytuację, dlatego zapowiedzieli dwudniowe wydarzenie. Lotek wystąpi w krakowskim Klubie Studio 4 oraz 5 grudnia.

Jedno jest pewne, jeśli lubicie dobrą dawkę humoru, nie powinniście dłużej zwlekać z decyzją i zakupić wejściówki. Organizatorem wydarzenia jest Klub Studio oraz Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski.

—> Kliknij i zakup bilet na wydarzenie <—

Zobacz fotorelację z tegorocznego wieczoru Stand-Up podczas Juwenaliów Krakowskich!