Juwenalia Krakowskie | Zdrada Metalu na Plaży [fotorelacja]

Zdrada Metalu na Plaży
fot.: Aleksandra Góra

Juwenalia Krakowskie pomału dobiegają końca. Koncert Zdrada Metalu na Plaży pokazał jak należy komunikować się z publicznością. Wiwatujący tłum, latające części garderoby – to wszystko było częścią sobotniego wydarzenia, w którym wzięli udział Twoyastara of Death, Lej Mi Pół oraz Nocny Kochanek. 

Twoyastara of Death

Zdrada Metalu na Plaży pełna była wariacji. Koncertowe show rozpoczął zespół Twoyastara of Death. Chociaż godzina była jeszcze młoda, publiczność chętnie rozpoczynała zabawę od pogo.

 

Lej Mi Pół

Z mocą pozytywnej energii na scenę wkroczył zespół Lej Mi Pół. Panowie w całej swej euforii nie przestawali tańczyć, prowadząc przy tym bezustanny dialog z widownią. Żarty sypały się zewsząd, zatem tłumy nie tylko otrzymały intensywny koncert, ale i również swego rodzaju stand-up.

 

Nocny Kochanek

Gwoździem programu zdecydowanie był Nocny Kochanek. Na scenie pojawił się ogień, wokalista dostał od tłumu gacie, a krzykom i wiwatowaniom nie było końca. W pewnym momencie pojawił się na scenie niespodziewany gość – Zenek z zespołu Kabanos w przebraniu palił się do zabrania głosu. – Powinienem być na swoim koncercie, ale tak mi tu dobrze, że chyba zostanę z Wami. Uwaga! Przygotować się! Łapcie mnie, bo zaraz skoczę! – Obiecał wokalista. Jego słowa nie były puszczone na wiatr. Artysta z rozpędem wpadł w ramiona głośnej publiczności, przez co stał się główną atrakcją wieczoru.

 

Stand Up na Juwenaliach

W tym samym czasie w Klubie Studio odbył się Stand Up, na którym Łukasz Lotek Lodkowski wraz z gośćmi rozbawiał widownię.

Zobacz również, jak było w piątek na Juwenaliowym Koncercie Rockowym