World War Z, Figment i Tormentor X Punisher za darmo w EGS

Na Epic Games Store zawitały kolejne darmowe gry. Choć początkowo Epic Games Store zapowiedziało dwie gry to koniec końców dostaniemy 3. Początkowo zapowiedziano nam Tormentor X Punisher i Figment. Do zestawienia dołącza jednak także World War Z.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’aW tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce trzy gry – Word War Z, Tormentor X Punisher i Figment. Będą one do odebrania za darmo do 2 kwietnia, kiedy to w skład promocji wejdą kolejne gry, a konkretnie 2 pozycje: Gone Home i Hob. Aby odebrać gry z obecnej promocji musicie tylko wejść na stronę albo aplikację Epic Games Store, przejść do sklepu i kliknąć w zakładkę informującą o promocji darmowych gier, a potem przejść do opcji “za darmo” aby przypisać je na stałe do swoich bibliotek.

Tormentor X Punisher

Pierwsza z gier reprezentuje gatunek twin-stick shooterów. Zasady są bardzo proste: na jednej arenie zabijamy setki, jeśli nie tysiące demonów pojawiające się jeden po drugim. Naszym celem jest zabić jak najwięcej i nabić morze punktów. Co jakiś czas walczymy z pojawiającymi się na mapie bossami. Oprawa gry jest bardzo brutalna. Trup ściele się gęsto, a demoniczna posoka potrafi przykryć całą kamienistą poradzkę. Dodatkowo w grze usłyszymy mnóstwo wykrzyczanych przez narratora przekleństw. Wystarczy wspomnieć, że zamiast słowa “combo” krzyczy on “fuck you”.

Figment

Kolejna gra zestawienia to nietypowa gra przygodowa w której wcielamy się w dwójkę wyimaginowanych postaci przemierzających podświadomość pełnego lęków i obaw 40-latka. Bohaterowie mają za zadanie zrobić porządek z jego koszmarami. W grze znajdziemy sporo walki, elementów platformowych i zagadek do rozwiązania. Całość charakteryzuje także nietypowa oprawa audio i ręcznie rysowana grafika.

World War Z

Ostatnia – niespodziewana – gra zestawienia to klon Left 4 Dead w popularnym uniwersum. W produkcji wcielamy się w jedną z kilku klas i w drużynach z innymi graczami stawiamy opór falom zombie nadciągającym ze wszystkich stron. Celem jest przede wszystkim przeżycie i wykonanie kilku dodatkowych aktywności.

Zamierzacie zawalczyć z zombie, koszmarami albo innymi demonami? Dajcie nam znać w komentarzach.

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok