Papa Roach i Hollywood Undead zagrali w Poznaniu [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar

7 marca w hali numer 3A należącej do Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się jeden z najważniejszych koncertów w tym roku w Polsce. Na jednej scenie zagrali: Ice Nine Kills, Hollywood Undead oraz Papa Roach.

Ice Nine Kills

Amerykański zespół pochodzący z Bostonu. Założony w 2002 roku przez grupę przyjaciół ze szkoły szybko zdobył popularność w Stanach. Teraz zespół wyruszył we wspólną trasę z Hollywood Undead oraz Papa Roach na wspólny podbój Europy. Ska-punkowy zespół ma na swoim koncie 5 płyt studyjnych.

Hollywood Undead

Rapcore’owy zespół prosto z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Ich ostatnim krążkiem jest V z 2017 roku. Obecnie muzycy pracują nad nową, szóstą w ich dyskografii płytą. Niedawno ukazał się singiel Already Dead.

Clock Machine zagrali dla kompletu publiczności w Poznaniu [fotorelacja]

Papa Roach

Jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. W 1997 roku ukazała się ich debiutancka płyta Old Friends from Young Years, a 3 lata później Infest z ich najbardziej znanym utworem – Last Resort. Na początku 2019 roku zespół podzielił się z nami swoim 10 albumem – Who Do You Trust?. Muzyka Papa Roach ewoluuje, ale wciąż ma w sobie coś z old schoolowego grania.

Koncert w Poznaniu

Zabawa rozpoczęła się o 18:40 kiedy to na scenie pojawił się zespół Ice Nine Kills. Po świetnej rozgrzewce, przyszła pora na Hollywood Undead. Pod sceną zjawiła się rzesza fanów, których nieustannie przybywało. Kilka minut po 21 na scenie był już główny headliner. Papa Roach “rozwalał” scenę przez ponad godzinę. Publiczność miała przyjemność usłyszeć na żywo największe przeboje zespołu. Nie zabrakło również tych nieco starszych.

 

 

Zdjęcia: Natalia Nazar

Podziękowania dla Live Nation.