Muniek Staszczyk 17 lipca wystosował oświadczenie do fanów, gdzie informował o odwołaniu najbliższych koncertów z powodu pogorszenia się stanu zdrowia muzyka. Artysta przebywał w szpitalu w Londynie. Po kolejnych dniach Muniek poinformował fanów na facebooku o chorobie.
Treść posta z 17 lipca:
Hello everybody!
Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy.
Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody miłości i wyrazy wsparcia.
Kochani, posłuchajcie londyńskiej piosenki z roku 1991 ‘Dirty Streets of London’.
Jesteśmy w kontakcie!
I LOVE YOU
Muniek Staszczyk | Oświadczenie z 29 lipca:
London calling! Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski. 30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać “Warszawę” T.Love’u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock’a, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję.
Muniek

![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)