Meek Oh Why? rozbujał Niebo [fotorelacja]

Meek Oh Why? rozbujał Niebo
fot. Asia Babiel

Trwa trasa koncertowa promująca najnowsze wydawnictwo Meek, Oh Why. Z tej okazji skład wystąpił w niedzielę w stolicy!

Dla ludzi będących 1 marca w warszawskim klubie Niebo miesiąc zaczął się naprawdę dobrze! Tego wieczoru odbył się tam bowiem koncert projektu Meek, Oh Why?, który promował jego najnowszy album – Zachód.

Wszystko tam grało. I to jak! Od przygotowanej na trasę scenografii, prostej, bo prostej, ale bardzo fajnie łączącej się z estetyką zeszłorocznego albumu po trąbkę Mikołaja, która totalnie robiła robotę. Trochę rapowo, trochę jednak nie, ale wszystko pasowało. Przeważały oczywiście utwory z Zachodu, ale nie zabrakło też starszych numerów. Nie zabrakło też mocnego gościa (gościówy, bo gościna to za delikatnie) – do zespołu na dwa numery i bis dołączyła Sarsa! Do przewidzenia, ale nadal dało to mocny efekt wow! W pewnym momencie Mikołaj zarzucił nawet freestyle’m, który rozpoczął słowami wybranymi przez fanów z widowni. Na pewno był golf, chyba był też gołąb… W każdym razie, proste, a efektywne zagranie. Lubię to!

Sama publika była bardzo zaangażowana – dzielnie wykrzykiwali teksty utworów, energicznie maczali rękami, padały głośne ochy i achy, a nawet wyznania miłosne. Chyba można uznać, że im się podobało… Zwłaszcza, że nie chcieli się z chłopakami wcale rozstać i ciągle wołali ich na kolejne bisy!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wieczoru!

Chłopaki z Meek, Oh Why? dopiero się rozkręcają. Na ich trasie zostało jeszcze kilka punktów, w których na pewno będzie co najmniej tak świetnie jak w Warszawie:

5.03 Kraków, Klub Studio
12.03 Gdańsk, Drizzly Grizzly
20.03 Szczecin/Przecław, GOKSiR
17.04 Lublin, Klub Dom Kultury
18.04 Białystok, Zmiana Klimatu
24.04 Łódź, Wytwórnia
25.04 Poznań, Spring Break

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji słyszeć ich na żywo nie ma na co czekać! Niektóre z koncertów na trasie się wyprzedały!