Zuza Jabłońska wystąpi online!

Zuza Jabłońska wystąpi online!
fot. materiały prasowe

Zuza Jabłońska wystąpi na koncercie online z okazji premiery swojej debiutanckiej płyty – Psycho!

16 października ukaże się debiutancki album Zuzy Jabłońskiej – Psycho. Z kolei 13 października piosenkarka weźmie udział w koncercie online w ramach cyklu #EmpikMusicLive. Artystka zagra półgodzinny koncert, a także odpowie na pytania internautów odnośnie tworzenia materiału i planów na przyszłość.

Czym jest #EmpikMusicLive?

#EmpikMusicLive to cykl wirtualnych koncertów i rozmów z twórcami przy okazji premier ich albumów. Transmisje na żywo ze spotkań prowadzone są na stronie Facebook.com/empikcom, a zapis audio każdego występu trafia następnie do aplikacji streamingowej Empik Music.

O Zuzie Jabłońskiej

Zuza Jabłońska dała się poznać jako uczestniczka pierwszej edycji The Voice Kids. Dzięki nieprzeciętnym zdolnościom wokalnym Zuza trafiła do finału. Po programie dała się poznać jako artystka poruszająca w swoich tekstach trudne i ważne tematy. Ponadto, Jabłońska w każdej swojej piosence pokazuje inną odsłonę, ale zarazem przedstawia spójną i przemyślaną estetycznie całość.

Na krążku Psycho znalazły się znane już słuchaczom single Wisła, Powiedz mi to w twarz nagrany z Janem-rapowanie i Silesem czy Ty tylko chcesz – wynik współpracy z Kubą Karasiem z The Dumplings, jak również niewykonywane i niepublikowane nigdy wcześniej utwory.

Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś to nie jedyni artyści, z którymi młoda wokalistka miała okazję współpracować. Zuza nagrała świąteczną piosenkę Święta według nas z Czesławem Mozilem, a także Święta to czas niespodzianek – zaśpiewała z Roksaną Węgiel i 4Dreamers.

Koncert Zuzy Jabłońskiej online

Już w ten wtorek – 13 października o godzinie 20:00 Zuza zaprezentuje kilka utworów z nowej płyty, a także odpowie na nurtujące internautów pytania.