Zmiany personalne w Acid Drinkers!

Słynny thrashmetalowy zespół rodem z Poznania po raz kolejny dokonał zmiany na stanowisku gitarzysty prowadzącego. Tym razem wybór padł na Łukasza “Dzwona”  Cyndzera.

 

 

 

23 października Acid Drinkers ogłosili na swoim facebookowym profilu, że w składzie zespołu ponownie odbyła się roszada na miejscu gitarzysty prowadzącego.  Kapelę opuścił Robert “Bobby” Zembrzycki, który figurował w składzie Acidów jako muzyk koncertowy  przez ostatnie dziewięć miesięcy. Jego  miejsce zajął  Łukasz Cyndzer znany do tej pory między innymi z formacji Veal.  Jest to już kolejna zmiana na pozycji gitarzysty prowadzącego, której zespół dokonał przez swój długi pobyt na polskiej scenie metalowej. Wcześniej w zespole na tej pozycji grali na przykład: Robert “Litza” Freidrich, Przemysław “Perła” Wejman, Tomasz “Lipa” Lipnicki i świętej pamięci Aleksander “Olass” Mendyk. Ostatnim “stałym” gitarzystą prowadzącym był natomiast  Wojciech “Jankiel” Moryto, który z powodu konfliktu odszedł z zespołu na początku tego roku.

Acidzi i „In Thrash We Trust” w całej Polsce

Pomimo zawirowań w składzie, grupa ani myśli zwalniać tempa, i począwszy od 10 listopada, ponownie rusza w trasę. Podczas serii koncertów sygnowanych nazwą “In Trash We Trust”, zespół zaprezentuje swoje największe hity. Zespół zacznie jesienną część trasy w Zabrzańskim “Wiatraku”, a następnie odwiedzi jeszcze Warszawę, Malbork, Gdańsk, Kwidzyn, Bielsko-Białą, Częstochowę, Wrocław, Toruń, Lublin i Kraków. Bilety na owe koncerty  są dostępne na stronach eventim.pl i ticketpro.pl.

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o