Maria Peszek nago w teledysku do piosenki „Ophelia”!

0
814

Tytuł nieprzypadkowo nawiązuje do „Hamleta”, to właśnie z okazji zbliżającej się premiery spektaklu, w reżyserii brata Marii, Błażeja Peszek, powstał  utwór poświęcony Ofelii, ukochanej Hamleta.

Hamlet

Jak przyznała artystka: „Gdy ja i mój brat Błażej byliśmy mali, bawiliśmy się w teatr i byliśmy w tym podobno świetni. Teraz trochę dorośliśmy a mój brat właśnie reżyseruje „Hamleta”. Poprosił mnie o piosenkę dla Ofelii. Super, że po tylu latach dalej rozumiemy się bez słów i ciągle możemy odkrywać miejsca, których nie ma. „OPHELIA” powstała na tym samym starym pianinie, na którym trzydzieści parę lat temu uczyliśmy się grać i które było naszą  tajną skrytką na skarby.”

„Ophelia”  powstała przy współpracy z Michałem Foxem Królem i Andrzejem Smolikiem. Maria nie byłaby jednak sobą, gdyby przy okazji nowego utworu nie wzbudziła kontrowersji. W najnowszym teledysku, za który odpowiada EDEK i Michał Berensztajn (Mania Studio) piosenkarka występuje nago.

Koncertowa Maria- Awaria

Pomimo nowego utworu artystka nie zamierza powrócić do koncertowej aktywności. Zgodnie z oświadczeniem z 21.08. Koncert w Warszawie był ostatnim przed przerwą, jak i  ostatni we współpracy z Kayaxem.

Natomiast premiera spektaklu „Hamlet” Williama Shakespeare’a w reżyserii Błażeja Peszka w Gorzowskim Teatrze im. Juliusza Osterwy jest zapowiedziana na 10 listopada 2017.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments