Zespół Maroon 5 zagra w Polsce!

Maroon 5 zagra w Polsce
Będzie to drugi występ amerykańskiej grupy w naszym kraju.

Zespół ruszy w międzynarodową trasę koncertową Red Pill Blues Tour, która rozpocznie się 19 lutego w Brisbane w Australii, a zakończy 11 czerwca w Paryżu we Francji i będzie promować ich najnowsze wydawnictwo. 6 czerwca 2019 Maroon 5 zagra w Polsce, a ich supportem będzie młoda i zdolna Sigrid, którą możecie kojarzyć z tegorocznego Open’era.

Bilety trafią do sprzedaży już 31 sierpnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl. Koncert odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie. Ceny w przedziale 199 – 800 zł.

Maroon 5 jest znany ze swojego chwytliwego brzmienia utworów, oraz charakterystycznej barwy głosu wokalisty.  Muzycy ugruntowali swoją pozycję najdłużej utrzymujących się na szczycie gwiazd pop. Zespół zdobył swoją pierwszą z trzech nagród Grammy jako “Najlepszy Debiutujący Artysta” w 2005 roku i sprzedał ponad 17 milionów albumów na całym świecie. Pozostałe płyty Maroon 5 pokryły się złotem i platyną w ponad 35 krajach.
Grupa jest autorami m.in. takich przebojów jak: This Love, Sugar, Misery, She Will Be Loved. Jedno jest pewne, dobra zabawa na koncercie gwarantowana!

Maroon 5 zagra w Polsce 6 czerwca 2019 roku. Organizatorem koncertu jest Live Nation Polska.

Posłuchajcie również Sigrid, która będzie supportować krakowski koncert:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here