Wiktoria Skowron z nowym singlem – “Wiesz jak”

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie ID Records

Wiktoria Skowron to młoda piosenkarka, która właśnie wydała swój debiutancki singiel o tytule Wiesz jak. Poznajmy wspólnie piosenkę i dowiedzmy się szczegółów!

O singlu

To utwór w umiarkowanym tempie łączący cechy popowego, melodyjnego brzmienia wraz z elementami wzniosłej ballady. Cechą kluczową utworu jest ujmująca melodia oraz aż 3-częściowy bridge, który doskonale oddaje złożoność tej tylko z pozoru prostej piosenki. Wiesz jak jest piosenką, która ma dawać nadzieję. Mówi o tym, że każdy ma prawo znaleźć swoją drogę do szczęścia, ponieważ my sami po prostu „wiemy jak”. Jej debiutancki singiel to efekt współpracy zagranicznych i polskich producentów – m.in. Mavooi oraz Adiego Owsianika. Tak powiedziała 15-letnia Wiktoria:

Dla mnie ta piosenka jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń. Warto uwierzyć w siebie. Teraz ty zaufaj sobie i przenieś się do swojego własnego świata.

O artystce

Wiktoria Skowron to półfinalistka II edycji programu The Voice Kids z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, którą charakteryzuje piękny wokal, słowiańska uroda oraz niezwykle świadome podążanie wytyczoną przez siebie drogą.