Festiwal rockowy w Łodzi już w ten weekend

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Akademii Menedżerów Muzycznych

Festiwal rockowy w Łodzi już w ten weekend! Są jeszcze bilety na „tradycyjne” koncerty. Poznajmy szczegóły o ROCK & LOVE.

23 i 24 października odbędzie się druga edycja festiwalu ROCK & LOVE. Oczywiście efekt pandemii wywrócił u organizatorów wszystko do góry nogami, jednak będzie to jedna z nielicznych imprez, które w ogóle się odbędą. ROCK & LOVE można zobaczyć na żywo w łódzkim klubie Wooltura, będzie też transmitowany online.

O tegorocznej edycji

ROCK & LOVE to uczta dla wszystkich, którzy lubią szczerość gitarowego grania. Rock jest tu wspólnym podmiotem dla wszystkich wykonawców, jednak przygotujcie się na niezwykły rozstrzał stylistyczny, bo na scenie Wooltury pojawi się muzyka punkowa, indie, klasyczny rock a nawet heavy metal. Zagrają m.in. GanczarskaNOCTIIzzy and The Black Trees, James Button BandFunky TankGladiator RADIOSLAM.

Bilety i transmisja

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, w każdym z dwóch dni koncertowych będzie mogło wziąć udział 50 osób. Biletów nie zostało już wiele, więc dla tych, którzy bardzo spragnieni są gitarowego czadu, serdecznie zapraszamy do Łodzi 23 i 24 października, czyli w najbliższy piątek i sobotę. Koncerty będzie można też obejrzeć (i oczywiście posłuchać) także online za pośrednictwem strony festiwalu rockandlove.pl oraz na specjalnym kanale YouTube. Bilety można kupić dzięki stronom Going. oraz Empik.