Wczasy zamknęły sezon na Kontenerach [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar

Nie ma lepszego zakończenia wakacji niż Wczasy. W piątek, 30 sierpnia, na poznańskich Kontenerach odbył się ostatni koncert w tym sezonie, który zabrał nas w podróż w czasie i przestrzeni.

Przedostatni dzień sierpnia przyniósł świetny koncert Wczasów – przedstawicieli rodzimej poznańskiej sceny muzycznej. Rozpoczął się niedługo po 20:00, kiedy już zaszło się słońce i klimat zrobił się iście koncertowy. Publiczność przywitała duet entuzjastycznie, chociaż trzeba było namówić ją, żeby w końcu wstała że swoich miejsc. A Wczasy dały z siebie wszystko. Gitara, dwóch wokalistów i najważniejsze – syntezatory. Panowie szaleli na scenie, grając utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Zaznaczyli też, że jest z jedna z ostatnich okazji, aby usłyszeć ten materiał w całości, jako że niedługo będą nagrywać drugi krążek. Nie obyło się bez nowych utworów, które mają się na nim znaleźć.

Wczasy zakończyły sezon na Kontenerach

Wakacje się kończą, a tym samym będzie coraz mniej imprez plenerowych. Nie można było wyobrazić sobie lepszego pożegnania sezonu. Było świeżo, tanecznie i wystrzałowo. Pomysłowo skomponowane utwory okraszone są niebanalnymi tekstami, w których nie brakuje humorystycznych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości. Teraz pozostaje nam czekać na drugą płytę i kolejne koncerty Bartka i Jakuba.

 


Przeczytaj również wywiad z zespołem Wczasy: “Liczymy na komplet opon od sponsora

“Liczymy na komplet opon od sponsora” – Wywiad z zespołem Wczasy