Nowy teledysk Imagine Dragons do piosenki „Next To Me”

Najnowszy teledysk Imagine Dragons jak zawsze pokazuje ich oryginalne wizje artystyczne oraz dopełnia utwory. 13 marca ukazał się ich najnowszy teledysk do piosenki „Next To Me”.

Klip do utworu „Next To Me” trwa ponad 11 minut i pokazuje bardzo emocjonalną historię. Ten teledysk Imagine Dragons jest jednym z najbardziej rozbudowanych w ich karierze. Mimo tego, że zazwyczaj ich teledyski nie pojawiają się w takiej formie, ten wyszedł im znakomicie.

Najnowszy teledysk Imagine Dragons wyreżyserował Mark Pellington, który ma na swoim koncie teledyski do największych światowych hitów takich jak „One” U2 czy „Jeremy” Pearl Jamu, a zdjęcia do klipu powstały w Los Angeles i Las Vegas.

Utwór „Next To Me” pochodzi z trzeciego studyjnego albumu muzyków, zatytułowanego „Evolve”. Płyta została wydana 23 czerwca 2017 roku przez wytwórnię Interscope Records.

Opowiadamy o przebaczeniu i odkupieniu. Zastanawiamy się, czy jeśli ktoś popełni wielki błąd, ma szansę na przebaczenie, zarówno u ukochanej osoby, jak i od siebie samego. Staraliśmy się ambitnie przełamać formułę klasycznego teledysku i poszliśmy w konwencję filmową. Wiedziałem, że w związku z tym musi powstać dłuższy klip. – tłumaczy reżyser Mark Pellington.