Dwa Sławy opublikowali dwie nowe piosenki

Dwa Sławy nie próżnują przed wydaniem najnowszej płyty “Coś Przerywa”, wręcz przeciwnie – co chwilę zaskakują fanów nowymi utworami.

Dwa Sławy, czyli Jarek Steciuk i Radek Średziński, to raperzy określani jako prekursorzy w Polsce comedy hip-hopu, którzy po kilku latach zdobyli zasłużoną sławę dzięki płycie „Ludzie Sztosy”. Muzycy nie spoczęli na laurach i w 2017 roku wydali album „Dandys Flow”, który przyniósł im rzeszę oddanych fanów, którzy obecnie czekają na kolejną płytę raperów „Coś Przerywa”.

Dwa Sławy nieustannie podtrzymują oczekiwanie fanów i systematycznie wypuszczają nowe utwory. W przeciągu tygodnia raperzy opublikowali aż dwa nowe utwory, które znajdą się na ich najnowszym albumie. Dzięki temu, możemy posłuchać już piosenek takich jak „Jestem” i „Buty do wódy”. Do obu utworów Dwa Sławy przyciągają coraz to nowych słuchaczy oryginalnymi teledyskami.

Raperzy niebawem wydają nowy album „Coś Przerywa”, którego premiera jest zaplanowana na 23 marca 2018. Można było zamówić swoje egzemplarze w wersji limitowanej w preorderze, jednak wszystkie wyprzedały się w bardzo szybkim tempie.

Poza tymi dwoma singlami raperzy opublikowali wcześniej pierwszy promujący ich najnowszą płytę utwór “Halo?”.