“Techno do Miłości” | Bass Astral promuje solowe wydawnictwo

Bass Astral Solo Akt
fot. www.facebook.com/Bass-Astral

Bass Astral x Igo niedawno wrócili po półrocznej przerwie do koncertowania i tworzenia muzyki. W międzyczasie Kuba Tracz tworzył solowy materiał i zaprezentuje go w Myślenicach, Warszawie i Krakowie.

Zapewne kojarzycie Bass Astral x Igo. Krakowski duet to obecnie polskie tuzy muzyki electro i z powodzeniem wyprzedają właściwie każdy koncert. Regularnie biją rekordy frekwencji (wielokrotnie przenoszono ich występy do większych klubów i aren). Kuba Tracz (Bass Astral) zaczynał tak jak Igor Walaszek (Igo), czyli w Clock Machine. Było to typowe rockowe granie z pazurem i przede wszystkim domieszką funku. Po czasie Kuba utworzył elektroniczne wersje zsamplowanych kompozycji zespołu – tak powstał zespół Bass Astral x Igo. Początki były całkiem niezłe, panowie zagrali parę koncertów nad polskim morzem, gdzie odbiór był świetny. Później przyszła gorąco odebrana płyta Orell, po której artyści zrobili sobie przerwę od grania. Po czasie Igor jak i Kuba poszli dalej. Igo wydał płytę z Clockami, a Kuba skupił się na solowym materiale, który usłyszymy już we wrześniu. Występy to okazja do usłyszenia nigdy wcześniej nieopublikowanego materiału. Czekamy z niecierpliwością i zapraszamy na koncerty!

Bass Astral Solo Akt | Artysta zagra w Myślenicach (Zlot Ludzi Nieśmiałych, 13.07) klubie Miłość (6.09) w Warszawie jak i w krakowskim klubie Forty Kleparz (8.09). Bilety będą dostępne od 12 lipca!