Stach Bukowski zaczyna koncertować

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie FONOBO

Po wydaniu debiutanckiej płyty pod tytułem Czerwony SUV przyszedł wreszcie czas na koncerty. Zespół Stach Bukowski już wkrótce wystąpi w Toruniu, we Wrocławiu i w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły!

Koncerty

W sierpniu oraz wrześniu 2020 roku fani będą mogli sprawdzić jak te hity brzmią na żywo. Najbliższy koncert zespół zagra już pierwszego sierpnia bieżącego roku na Scenie Letniej w Toruniu. Kolejny odbędzie się 8 sierpnia, we wrocławskiej przestrzeni ZaZoo Beach Bar. Oba wydarzenia są plenerowe i na oba obowiązuje darmowy wstęp. Zaś trzeci z serii zaplanowanych występów to zapowiadany pierwotnie na marzec 2020 r. koncert premierowy w klubie Miłość w Warszawie. Ostatecznie został przełożony na 18 września. Organizatorzy zapewniają, że wszystkie koncerty odbędą się reżimie sanitarnym.

O zespole

Stach Bukowski to młody zespół zakochany w muzyce retro, a ich album Czerwony SUV to rock zagrany z polotem i uchem do chwytliwych melodii. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania, a na scenie dają prawdziwego ognia. Ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Publiczność poznała ich dzięki popularnym radiowym singlom takim jak Lew czy Los.

Wybierzecie się na któryś z koncertów?