Silver Lake Festival 2020 – rozpiska imprezy

Silver Lake Festival 2020 - rozpiska imprezy
fot. Wydarzenie na FB

Odmrażanie branży koncertowej trwa w najlepsze! Na sceny powracają kolejne zespoły, organizowane są kolejne koncerty, a do łask powracają także niektóre festiwale. Wśród nich, do życia ma zamiar powrócić także osowski Silver Lake Festival, którego tegoroczna edycja planowana jest na czwarty weekend sierpnia.

Tegoroczna odsłona Silver Lake Festival odbędzie się w terminie 20 sierpnia (czwartek) – 23 sierpnia (niedziela). Warto dodać, że impreza powróci na koncertową mapę Polski po roku przerwy i przyznać trzeba, że organizatorzy wydarzenia bardzo dobrze wykorzystali roczną przerwę. W tym roku czekają na nas bowiem nie tylko występy uzdolnionych muzyków (wyłonionych z wcześniej wysłanych zgłoszeń), ale także i dodatkowe atrakcje! Do tych drugich zaliczyć możemy przykładowo organizację rozległego pola namiotowego, bary z fast foodami, goframi i lodami, boisko do gry w siatkówkę oraz możliwość wynajęcia rowerów wodnych. Całość wydarzenia odbędzie się natomiast oczywiście nad malowniczym osowskim Jeziorze Srebrnym.

Silver Lake Festival – kto wystąpi?

Line up tegorocznej edycji imprezy wyłoniony zostanie natomiast z nadesłanych wcześniej zgłoszeń. Pełną listę artystów sprawdzić możecie poniżej:

Al Safarie (ATS Rec., Portugalia)
 Alagos | Panda On The Bamboo Tree (Łódź)
AstralX (Ruda Śl.)
BrokenBeat (Chojna)
Docent (Wrocław)
L44 (Opole)
Graphic (Poznań)
 Hatif (Kraków)
 Hezar Live (Mikołów)
 Judasz (Kraków)
 Ju bass (Opole)
Kapelmistrz (Warszawa)
Kurtka (Opole)
 LadyClaw (Wrocław)
 Lopez (Witnica)
 Psyperson (Wrocław)
 Mescal (Kraków)
 Miraceti (Siemianowice Śl.)
Nolax (Wiedeń, Austria) Live
Peski (Kraków)
 Piotr Jan Bedyński (Opole)
 Psylex (UK)
 Slavic Shaman (Gorzów)

W roli gościa specjalnego zaprezentuje się natomiast DJ NoTime.

Bilety na wydarzenie

Wejściówki na tegoroczną edycję festiwalu zakupić możecie w dalszym ciągu w internetowej przedsprzedaży za pośrednictwem zamówienia wysłanego na maila organizatora. O wszystkich szczegółach dowiecie się z poniższego filmu: