Sevdaliza wystąpi w warszawskim klubie Palladium

Sevdaliza w Polsce
https://www.facebook.com/SEVDALIZAMUSIC/

Artystka, która uwodzi dźwiękiem i zabiera słuchaczy w magiczny świat po raz kolejny wystąpi w Polsce.

Po niezwykle hipnotyzującym koncercie na tegorocznym Open’er FestivalSevdaliza znowu wystąpi w naszym kraju. Artystka już w czerwcu mówiła o tym jak ważni są dla niej jej fani, bo to właśnie dzięki nim może być w pełni niezależna i nie działać pod dyktando żadnej wytwórni. Sevdaliza w Polsce pojawi się 22 listopada 2018 roku w warszawskim klubie Palladium.

Sevdaliza to irańska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i reżyserka, która zadebiutowała w 2014 roku singlem Backseat Love. Zanim rozwinęła się jej kariera muzyczna, tuż po przeprowadzce do Holandii trafiła do reprezentacji koszykarskiej.

Sevdaliza w Polsce

Już jej pierwszy singiel po udostępnieniu w sieci przykuł uwagę słuchaczy, którzy natychmiast docenili głęboki głos wokalistki, połączony z triphopowymi bitami. Do tej pory Sevdaliza wydała trzy EP-ki i jeden długogrający album ISON. Jej najpopularniejszy do tej pory utwór – Human – jako jeden z niewielu klipów artystki zebrał już ponad 12 milionów wyświetleń. Każde video to również osobna historia, do której wokalistka przykłada szczególną wagę.

Jej autorskie teksty nawiązują do najważniejszych filozoficznych dzieł, poruszających przede wszystkim temat ludzkich emocji i seksualności. Niezwykle eklektyczna muzyka wraz z warstwą liryczną tworzy odrębny świat, do którego Sevdaliza zabiera publiczność podczas każdego występu na żywo.

Z pewnością warszawski koncert jest jednym z ciekawszych wydarzeń tej jesieni. Nie może was zabraknąć!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o