Kwiat Jabłoni ogłasza trasę koncertową na 2025 rok

0
53

Kwiat Jabłoni ogłasza trasę koncertową na wiosnę 2025 roku „Turnus Tour”.

Kwiat Jabłoni zabierze nas w muzyczną podróż w ramach Turnus Tour. Odwiedzą oni największe ośrodki halowe w polskich miastach takich jak: Warszawa, Katowice, Gdańsk/Sopot, Łódź, Wrocław, Kraków oraz Poznań.

Turnus tworzy społeczność. Każdy jest niepowtarzalny i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Jesteśmy razem tu i teraz i choć tylko na chwilę, to między nami tworzy się silna więź. Wracamy do codzienności odmienieni. Chcemy, żeby takim przeżyciem były nasze koncerty – czekamy na Was podczas Turnus Tour w największych polskich miastach! Dołączcie do nas i spędźcie wyjątkowy czas.

Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni koncerty Turnus Tour

28 marca 2025 – Warszawa, COS Torwar
6 kwietnia 2025 – Katowice, MCK
10 kwietnia 2025 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA
13 kwietnia 2025 – Atlas Arena, Łódź
24 kwietnia 2025 – Wrocław, Hala Stulecia
26 kwietnia 2025 – Kraków, TAURON Arena Kraków
15 maja 2025 – Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie Pawilon 5

Bilety w sprzedaży od 26.04.2024 roku. Można je zakupić na ebilet.pl oraz eventim.pl.

Kwiat Jabłoni – najpopularniejszy zespół młodego pokolenia

Zespół Kwiat Jabłoni tworzy rodzeństwo Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz. Młodzi artyści na swoim koncie mają m.in. takie piosenki jak: Dziś późno pójdę spać, Niemożliwe, Byłominęło czy Od nowa, a każda z nich ma kilka lub kilkanaście milionów wyświetleń na YouTube. Wykonują muzykę folkową, popową, folk pop, indie folk, indie pop i elektronikę. Grupa ma na swoim koncie 4 albumy, które znajdowały się na najwyższych pozycjach na liście OLiS. Na początku swojej kariery muzycznej Kasia i Jacek Sienkiewiczowie występowali w grupie Hollow Quartet. W 2015 roku zespół wziął udział w 10. edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka i dostał się do półfinału. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie po raz pierwszy wystąpili na scenie jako duet na początku listopada 2017 roku. Nazwa ich zespołu pochodzi od piosenki Kwiat Jabłoni, pierwotnie granej przez grupę Trash Budda.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments