Searows wystąpi w Warszawie

0
18
mat. prasowe

Searows z radością ogłasza szczegóły swojej nadchodzącej trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii / UE w sierpniu – wrześniu 2024 roku. Sprzedaż rozpocznie się 31 maja za pośrednictwem searows.com.

Searows to pseudonim Aleca Duckarta, piosenkarza i gitarzysty z Pacyficznego Zachodu. Intymny, stonowany i porywający debiutancki album Duckarta, Guard Dog, został wydany niezależnie w 2022 roku i szybko znalazł swoją publiczność, która już dzieliła się fragmentami jego muzyki za pośrednictwem platformy TikTok. Bez konkretnych oczekiwań, co do tego, gdzie chciałby, by muzyka trafiła, album został ciepło przyjęty i otrzymał znaczące poparcie od takich artystów jak: Ethel Cain i Gracie Abrams, obu z którymi od tego czasu występował jako support na trasach koncertowych.

Pod koniec 2023 roku Searows wydał nową EP-kę, End Of The World, za pośrednictwem Last Recordings On Earth, nowej wytwórni uruchomionej przez Matta Maltese we współpracy z Communion Records. EP-ka spotkała się z uznaniem krytyków, zbierając pochwały od Dazed i NME. Po premierze jego utwór House Song znalazł się w zestawieniu Spotify 10 najlepszych piosenek niezależnych 2023 roku, a on sam niemal natychmiast wyprzedał trasę koncertową w USA i debiutanckie koncerty w Londynie i Paryżu.

Teraz, gdy jego fani wciąż rosną w sieci, Searows przygotowuje się do zagrania swoich największych w historii koncertów w Wielkiej Brytanii / UE i do wydania nowej muzyki.

21.09.2024 – WARSZAWA – Klub NIEBO

BILETY W SPRZEDAŻY OD 31 MAJA NA LIVENATION.PL 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments