Ostatni headliner Opener’a ogłoszony

0
17
mat. prasowe

Hozier headlinerem Open’era 2024! Jeden z najbardziej uznanych współczesnych songwriterów i artystów na świecie wystąpi 6 lipca na Orange Main Stage!

Natychmiast rozpoznawalny głos i umiejętność pisania głęboko poruszających piosenek scementowały status Hoziera jako jednego z najważniejszych współczesnych songwriterów na świecie. W tym roku mija dekada od premiery jego debiutanckiego, imiennego albumu, na którym znalazł się globalny przebój Take Me To Church. Zarówno jego pierwsza płyta studyjna jak i kolejne – Wasteland, Baby! (2019) oraz Unreal Unearth (2023) zajęły pierwsze miejsca sprzedaży w jego rodzimej Irlandii, trafiając jednocześnie do Top 10 m.in. w USA, UK i Kanadzie. W tym roku ukazała się najnowsza EP-ka Hoziera Unheard, a utwór Too Sweet zdobył szczyt zestawienia w USA, UK, Norwegii, Nowej Zelandii, Irlandii, Islandii, Chorwacji. Mając na koncie ponad 20 miliardów globalnych streamów i 56 milionów słuchaczy w samym Spotify, a także wiele nagród i nominacji (w tym do Grammy), Hozier jest dziś jednym z najbardziej uznanych i popularnych artystów swojego pokolenia.

Cieszymy się, że wraca na Open’era, gdzie zagra swój jedyny koncert w tej części Europy! Do zobaczenia 6 lipca na Orange Main Stage!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments