12 marca 2023 roku w Wawerskim Centrum Kultury swój akustyczny koncert dała Renata Przemyk.
Artystka zagrała dla z trzema muzykami – Jackiem Bieleckim, Piotrem Wojtanowskim i Piotrem Bogutynem w ramach projektu Przemyk Akustik Kwartet. Był to intymny koncert złożony z wyjątkowych utworów wokalistki, zaaranżowany właśnie na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. Przemyk Akustik Kwartet to jeden z dwóch projektów z okazji trzydziestolecia pracy artystycznej. W trakcie koncertów mogliśmy usłyszeć takie utwory, jak Zona, Blizna, Ile kosztuje miłość, Kochana, czy Babę zesłał Bóg. Wydarzenie odbyło się w ramach Dni Kobiet w Wawrze.




































![Od melancholii do indie folku. Efterklang, Charlie Cunningham i Beirut na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Beirut-Charlie-Cunningham-Efterklang-fot.-Natalia-Nazar-36-218x150.jpg)
![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)