Queensrÿche na jedynym koncercie w Polsce

0
12
materiały prasowe

Queensrÿche, legenda heavy i progressive metalu wystąpi w Polsce 25.02.2025! Kultowa formacja 2 lata temu wydała album Digital Noise Alliance, który jest kwintesencją ich brzmienia. Podczas The Origins Tour EU/UK 2025 jako gość specjalny będzie im towarzyszyć zespół Night Demon. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i widzimy się w warszawskim Palladium pod sceną!

Queensrÿche po raz pierwszy pojawili się na scenie muzycznej w 1982 roku. Zespół bardzo szybko zdobył uznanie fanów heavy, power i progresywnego metalu, co przełożyło się na wyprzedane koncerty na całym świecie. Wydając takie albumy jak The Warning, Rage For Order czy Operation: Mindcrime udowadniali swoją światową dominację jako jeden z najbardziej szanowanych i kreatywnych zespołów lat 80. Kolejną dekadę otworzyli wielkim sukcesem albumu Empire. Posypały się nominacje do Grammy czy nagroda MTV „viewers choice” za hit Silent Lucidity, który zajmował pierwsze miejsce na listach przebojów. W kolejnych latach artyści ze statusem zespołu legendy wydawali kolejne krążki, sprzedając ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ostatni z nich, szesnasty w karierze ukazał się w 2022 roku. Digital Noise Alliance to kwintesencja Queensrÿche. W każdym utworze znajdziecie bujające melodię, pełną ognia pasję i inteligencję, która jest znakiem rozpoznawczym zespołu od samego początku działalności.

Dla mnie, muzycznie i tekstowo, Queensrÿche zawsze reprezentowało coś intelektualnego. W czasach, gdy zespoły pisały o sex, drugs, and rock n roll, piosenki Queensrÿche były o polityce, religii i niesprawiedliwości społecznej. Te tematy są teraz bardziej aktualne niż kiedykolwiek. Dziś nadal stąpamy po cienkiej linii między niemówieniem ludziom co mają myśleć, a zachęcaniem do po prostu myślenia

– mówi Todd, wokalista zespołu.

Jako support wystąpi zespół Night Demon, który od ponad dekady dumnie dzierży sztandar tradycyjnego, heavy metalowego brzmienia. Artyści w 2023 roku wydali album Outsider, który jak sami podkreślają, jest ich najbardziej ambitnym i dopracowanym dziełem dotychczas. Zapowiada się niesamowity wieczór w Palladium!

The Origins Tour EU/UK 2025
Queensrÿche
Support: Night Demon

25 lutego 2025 – Warszawa, Palladium

Bilety: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 12.07.2024 o godzinie 11:00 na winiarybookings.pl

materiały prasowe

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments