Primal Fear przedstawiają singiel z nowego albumu

Primal Fear przedstawiają singiel z nowego albumu
fot. Discogs

Niemiecka legenda power metalu, kapela Primal Fear, powraca z nowym albumem studyjnym! Zespół pochwalił się już ponadto singlem promującym ich nadchodzące wydawnictwo. I przyznać trzeba, że zapowiada się interesująco!

Najnowsze wydawnictwo Primal Fear o nazwie Metal Commando ujrzy światło dzienne już 24 lipca bieżącego roku. Nadchodzący krążek kapeli będzie już trzynastym albumem w dyskografii grupy oraz pierwszym od wydanego w 2018 roku albumu Apocalypse. Warto dodać, że będzie to także pierwsza okazja do usłyszenia nowego składu zespołu w studyjnym wydaniu. W zeszłym roku do kapeli dołączył bowiem perkusista Michael Ehre, który na stanowisku tym zastąpił Francesco Jovino.

Poniżej przesłuchać możecie natomiast pierwszy singiel promujący nadchodzący album Primal Fear:

Wydawnictwo zamówić możecie już między innymi w oficjalnym sklepie wytwórni Nuclear Blast. W ofercie znajdziemy zarówno standardowe wydania na CD bądź winylu, jak i edycje limitowane (min. różnokolorowe edycje winylowych wydań, winyl świecący w ciemności bądź specjalny box z plakatem). Zakupić można także specjalną wersję CD, do której dołączony będzie bonusowy krążek z kilkoma odrzuconymi utworami stworzonymi podczas sesji nagraniowych do albumu.

Metal Commando – tracklista i okładka

Zespół pochwalił się już także oficjalną tracklistą utworów, które trafiły na wydawnictwo oraz oficjalną okładką, która będzie je zdobić. Obie z tych rzeczy znajdziecie poniżej:

 1. I Am Alive
 2. Along Came The Devil
 3. Halo
 4. Hear Me Calling
 5. The Lost & The Forgotten
 6. My Name Is Fear
 7. I Will Be Gone
 8. Raise Your Fists
 9. Howl Of The Banshee
 10. Afterline
 11. Infinity

Zawartość bonusowego krążka:

 1. Rising Fear
 2. Leave Me Alone
 3. Second To None
 4. Crucify Me
okładka najnowszej płyty Primal Fear
fot. Nuclear Blast