Premiera drugiego singla Renaty Przemyk

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Agora Muzyka

31 lipca 2020 roku odbyła się premiera drugiego singla Renaty Przemyk z gościnnym udziałem Artura Andrusa – Nie mam żalu. Utwór promuje jubileuszowy album wokalistki Renata Przemyk i Mężczyźni.

O utworze

Nie mam żalu pochodzi z albumu Hormon, który był wydany w lutym 1999 roku. Jest to jeden z najbardziej rockowych utworów artystki. Tym razem powstał on w odświeżonej wersji dzięki Tomkowi „Harry’emu” Waldowskiemu z gościnnym udziałem Artura Andrusa. Wokalistka powiedziała:

Nie miej żalu do nikogo, bo nikt Cię tak nie uszczęśliwi jak Ty sam. „To wbrew logice, nie do pomyślenia”? I co z tego? Cóż byłby wart ten świat bez miłości? W Wasze ręce oddajemy najnowszy singiel w historycznym miłosnym duecie z Arturem Andrusem.

O teledysku

Teledysk wyreżyserowała Ola Marciniak. W klipie wystąpili: Edyta ŁukaszewskaMarek KonopczakWeronika KałążnaNikodem Idziak. Zaś w m.in. zdjęciach i montażu pomógł Jan Marciniak, który ma na swoim koncie liczne współprace z artystami – chociażby z zespołem Mikromusic.

Zapowiedź

Nie mam żalu to druga zapowiedź specjalnego oraz jubileuszowego albumu Renata Przemyk i Mężczyźni. Krążek swoją premierę ma mieć czwartego września bieżącego roku – trzynaście utworów, a raczej duetów, z trzynastoma muzykami.