Portugal. The Man zagra w Polsce w 2018 roku!

Zespół przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album “Woodstock”.

Grupa Portugal. The Man wystąpi w Warszawie 25 czerwca 2018. Koncert amerykańskiej grupy odbędzie się w klubie Palladium. Niespodziewany sukces utworu “Feel It Still“, który dotarł na szczyt listy Billboard Alternative Songs oraz aż na piąte miejsce listy Billboard Hot 100 sprawił, że o Portugal. The Man stało się głośno na całym świecie. Przyznanie Grammy w styczniu 2018 roku tylko potwierdziło status zespołu.

Bilety na jedyny polski koncert Portugal. The Man trafią do sprzedaży w piątek 9 lutego. Organizatorem koncertu jest agencja Go Ahead. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Portugal. The Man

Zespół powstał w 2004 w Wasilii na Alasce. Jego muzykę określa się jako alternatywny rock z elementami rocka psychodelicznego, choć w ostatnich latach zbliżyła się ona mocno w stronę popu. Zespół wydał dotychczas 8 albumów studyjnych. Prace nad ostatnim albumem “Woodstock” zajęły grupie trzy lata. W tym czasie nastąpiły zmiany w składzie. Do kapeli dołączyli gitarzysta Eric Howk oraz po dość krótkiej absencji wrócił perkusista Jason Sechrist.

Foto

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o