Pierwszy singiel Pawła Izdebskiego – Niewiarygodne!

Pierwszy singiel Pawła Izdebskiego
fot. Magdalena Halicka

Pierwszy singiel Pawła Izdebskiego już na platformach streamingowych!

Już w styczniu 2018 roku Paweł Izdebski zdradził nam w wywiadzie, że powoli zbiera zespół do swojego projektu i planuje wydawnictwo. Jak widać plany nie uległy zmianie. Artysta właśnie zaprezentował fanom pierwszy singiel promujący nowy projekt!

Pierwszy singiel Pawła Izdebskiego – Niewiarygodne!

10 lipca 2019 roku został opublikowany singiel zapowiadający debiutancki album długogrający muzyka. Utwór nosi tytuł Niewiarygodne i jest pierwszym, w którym Pawłowi towarzyszy zespół, który zaprosił do współpracy. Pozwoliło mu to powrócić do mocniejszych, rockowych korzeni muzycznych, jednocześnie oddalając się od klimatów popowych, które można było usłyszeć na EPce Książę Naiwności.

O czym jest utwór Niewiarygodne opowiedział autor – Paweł Izdebski:

O tym, że do zmiany na lepsze potrzeba nam drugiego człowieka. Kogoś, kto pomimo naszych wad, walczy o nasze szczęście i pokazuje nam lepszą wersje samych siebie.
Piosenka, która może wydłużyć festiwalową noc i będzie współgrała z rozgwieżdżonym niebem. “Już na próbach nieuchronnie zbliżyliśmy się stylistyką do takich zespołów jak Snow Patrol czy Coldplay. Jesteśmy z tego ogromnie szczęśliwi, ale mamy też nadzieję, że utwór jest gdzieś pośrodku naszych inspiracji i jest to coś oryginalnego.

Autorką zdjęć do teledysku i reżyserką jest Magdalena Halicka.

Album @strach już wkrótce!

Niewiarygodne zapowiada album pod tytułem @strach, którego premiera odbędzie się w styczniu 2020 roku. Krążek to ostateczny porachunek z lękami muzyka. Porzuca on bujającego w obłokach chłopaka i stawa czoła dojrzałemu, choć przytłaczającemu światu, do czego zachęca również odbiorców.

Już teraz można zamawiać @strach w przedsprzedaży na stronie muzyka. Zakup gwarantuje niższą cenę albumu, egzemplarz podpisany przez Pawła Izdebskiego oraz kilka gadżetów zespołu. Wszystko to kilka dni przed oficjalną premierą krążka!

Koncert przedpremierowy odbędzie się już 12 lipca w Krakowie! Będzie to idealna okazja do sprawdzenia jak singiel i kilka innych nowych utworów brzmią na żywo.

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się dzieje u Pawła zachęcamy Was do obserwowania jego profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o