Pierwszy headlinerski koncert NOISY w Polsce

0
40

Brytyjski zespół NOISY odwiedzi Warszawę 2 listopada, gdzie zaprezentuje się w klubie VooDoo!

NOISY to rezultat długotrwałej przyjaźni między wokalistą i raperem Codym, gitarzystą Connerem oraz producentem i gitarzystą Spencerem. Z czasem chłopaki porzucili skate park w swoim rodzinnym Worthing i zaczęli tworzyć muzykę. Ich styl jest trudny do zaklasyfikowania do jednego gatunku – w ich utworach indie łączy się z rapem, elektroniką i rockiem. Mimo to, ich muzyka jest pełna porywających beatów i chwytliwych melodii. NOISY jest uważany za jedną z najbardziej innowacyjnych grup na brytyjskiej scenie obok takich zespołów jak Everyone You Know, Easy Life czy Sad Night Dynamite. W ich brzmieniu można zauważyć wpływy takich artystów jak Chase & Status, The Prodigy czy Kasabian. Zespół podpisał kontrakt z Island Records i aspiruje do tego, aby w przyszłości być headlinerem na Glastonbury. Mogliście ich zobaczyć jako support dla Yonaki, a teraz wracają do Polski na własny koncert jako główni wykonawcy!

NOISY

2 listopada 2024 – Warszawa, VooDoo
drzwi 19:00, start 19:30

Bilety: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 5 kwietnia o godzinie 11:00 na winiarybookings.pl

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments