Pierwsza książka Justina Timberlake’a

książka Justina Timberlake'a
fot. Ryan McGinley

W ciągu swojej kariery Justin Timberlake dał się już poznać jako świetny wokalista, producent, kompozytor i tancerz. Mieliśmy też okazję podziwiać go w kilku niezłych kreacjach filmowych, a niedługo zostanie zaprezentowany jego talent pisarski. Już w październiku na półkach sklepowych pojawi się jego pierwsza książka.

Pierwsza książka Justina Timberlake’a będzie nosiła tytuł Hindsight & All the Things I Can’t See in Front of Me i zostanie wydana 30 października nakładem HarperCollins. Autorami książki są Justin Timberlake oraz Sandra Bark. W wydawnictwie znajdziemy zbiór anegdot, refleksji i spostrzeżeń na temat życia i pracy artysty, a także setki szczerych obrazów z osobistych archiwów, od wczesnych lat po dzień dzisiejszy, w miejscach na całym świecie, zarówno na scenie, jak i poza nią. Na razie nie ma informacji, czy doczekamy się polskiego wydania książki. Trzymamy kciuki, że tak się stanie!

Książka Justina Timberlake’a

Informację o premierze książki poznaliśmy za pośrednictwem social mediów artysty. W wiadomości dla fanów Justin napisał:

“Kochani, Mam pewne wiadomości! Pracowałem nad tym od pewnego czasu i jestem szczęśliwy, że w końcu mogę pokazać zdjęcie mojej pierwszej książki. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami tymi obrazkami i historiami. Premiera 30 października”.

Justin Timberlake w trasie

Wokalista obecnie promuje koncertowo swój ostatni album Man of the Woods, wydany w lutym 2018 roku. Płyta doczekała się czterech singli. Pierwszym z nich był Filthy, następnie Justin opublikował piosenki Supplies, duet z  Chrisem StapletonemSay Something oraz tytułowy Man of the Woods.

Podczas bieżącej trasy autor hitu Mirrors zwiedził niemal cały świat. Aktualnie występuje w Europie. Niestety, po raz kolejny na jego koncertowej mapie zabrakło polskiego przystanku. Jedyny koncert Justina Timberlake’a w Polsce odbył się w sierpniu 2014 roku na stadionie PGE Arena w Gdańsku, w ramach promocji albumów The 20/20 Experience oraz The 20/20 Experience – 2 of 2. Mimo intensywnej trasy Timberlake potrafił zaskoczyć swoich fanów, wydając na początku lipca singiel SoulMate. Utwór nie jest niestety zapowiedzią nowego krążka, a jedynie pojedynczym singlem, idealnie pasującym do upalnych wakacyjnych wieczorów.

Justin Timberlake otrzymał nominacje do MTV VMA. Tutaj przeczytasz więcej o tegorocznej gali:

Cardi B z największą liczbą nominacji do MTV VMA