Paul McCartney po raz pierwszy w Krakowie!

Legenda rocka i muzyki popularnej odwiedzi Polskę w odświeżającej trasie koncertowej. Będzie to jego druga wizyta w Polsce i pierwsza w Krakowie!

Paul McCartney w Krakowie

W ramach The FRESHEN UP Tour 2018 słynny Beatles odwiedzi gród Kraka i zagra koncert w TAURON Arena Kraków. Trasa McCartney’a rozpocznie się tuż po premierze jego nowego albumu Egipt Station, który nakładem Capital Records zostanie wydany 7 września. Paul McCartney w Krakowie zagra po raz pierwszy. O nadchodzącym koncercie mówi:

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland!

Trasa Freshen Up

 rozpocznie się czterema koncertami w Kanadzie. W październiku McCartney wystąpi w ramach 17. festiwalu Austin City Limits w USA. W Europie artysta pojawi się w grudniu, gdzie zakończy trasę koncertami na rodzimych Wyspach.

Razem z legendą rocka wystąpi zespół w składzie:
Paul “Wix” Wickens (instrumenty klawiszowe),
Brian Ray (gitara basowa/gitara),
Rusty Anderson (gitara),
Abe Laboriel Jr (perkusja) –

Poniedziałek, 3 grudnia 2018 r. – TAURON Arena Kraków, Polska

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl
19.07 w godz. 10:00-22:00.

Bilety w sprzedaży ogólnopolskiej od 20.07 od godz. 12:00 na LiveNation.pl.

Paul McCartney w Krakowie zaprezentuje utwory z jego najnowszego albumu

Paul McCartney już niedługo wyda nowy album!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o