Paul McCartney prezentuje nowości

Paul McCartney Carpool Karaoke 

Paul McCartney prezentuje nowości. Po czasie spekulacji i domysłów mamy już pewność. Jesienią 2018 roku ukaże się pierwsza od pięciu lat solowa płyta muzyka. Póki co, artysta opublikował dwa utwory z nadchodzącego albumu. Posłuchajcie koniecznie!

W internecie pojawiły się dwa nowe utwory McCarnteya  I Don’t Know i Come On To Me. Każdy z singli prezentuje inny charakter. Mamy zatem do czynienia z przeciwieństwami. Pierwszy niesie ze sobą nieco melancholijny klimat, zdradzający wrażliwość artysty, drugi zaś jest energicznym kawałkiem, który przyniesie odbiorcom wiele pozytywnej energii.

Egypt Station – nowy album Paula McCartneya

Piosenek słuchać będziemy mogli na nowym albumie zatytułowanym Egypt Station. Następca New pojawi się na sklepowych półkach 7 września pod znakiem Capitol Records. Za produkcję odpowiedzialny jest Greg Kurstin, który może pochwalić się współpracą z czołowymi przedstawicielami świata muzyki, takimi jak Adele czy zespół Foo Fighters.

Paul McCartney prezentuje nowości
fot. materiały promocyjne

Słyszeliście już I don’t know Come on to me? Jeśli nie, musicie jak najszybciej nadrobić zaległości!

Paul McCartney to kapitalny muzyk i kompozytor, dowodem na to jest fakt, że ze wszystkich członków legendarnej brytyjskiej grupy The Beatles, to właśnie jemu udało się zrobić największą karierę jako solista. Twórca jest również autorem muzyki filmowej, poważnej oraz elektronicznej. Za wybitne osiągnięcia artystyczne królowa Elżbieta II uhonorowała go tytułem szlacheckim. Dwukrotnie wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame – w 1988 wraz z The Beatles i w 1999 jako artysta solowy. Jego twórczość do dnia dzisiejszego cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a koncerty przyciągają tłumy. Nie bez znaczenia jest to, iż łączny nakład sprzedanych przez niego płyt przekracza aż ćwierć miliarda!

Paul McCartney Carpool Karaoke 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o