Open’er Festival 2020: The Cure headlinerem!

Najważniejszy festiwal muzyczny w Polsce ogłosił ostatniego headlinera! Fani prosili, błagali i w końcu się doczekali. W sobotni wieczór na Orange Main Stage wystąpi legendarna kapela – The Cure!

The Cure headlinerem Open’era!

Open’er Festival ogłasza swoje gwiazdy dosyć powoli, ale trzeba przyznać, że każde ogłoszenie budzi podziw i zdecydowanie utwierdza nas w przekonaniu, że trzeba pojechać do Gdyni. Dzisiejsze ogłoszenie to prawdziwa bomba! Ostatnim headlinerem festiwalu została legendarna kapela – The Cure! Zapowiada się piękny, klimatyczny i bardzo długi występ na Orange Main Stage. Występ ikony muzyki odbędzie się w sobotę, ostatniego dnia festiwalu.

Najwięksi z największych!

Czterdzieści lat na scenie, trzynaście albumów studyjnych, ponad 1500 występów scenicznych. Takie liczby dają do myślenia. Jeśli połączymy to z faktem, że kompozycje zespołu potrafią przenieść za każdym razem do innego uniwersum, w którym pozwala zapomnieć się o wszystkim innym. Lub z faktem, iż założyciel, wokalista i gitarzysta grupy Robert Smith jest geniuszem, mamy pewność z jakim zespołem się stykamy. Mowa oczywiście o The Cure. Grupie, która przez te wszystkie lata obrosła pewną legendą i to bynajmniej nie w sensie pejoratywnym. Trudno znaleźć bowiem drugi zespół, który w swej twórczości jest tak romantyczny, delikatny, ale i brutalnie szczery oraz prawdziwy. Trudno znaleźć drugi taki zespół, który bierze słuchacza lekko za dłoń, by wciągnąć go do swojego świata oraz wyrwać i zawłaszczyć jego serce. I to wszystko w sposób tak łatwy i przyjemny.

Open’er Festival 2020

Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd pojawiają się m.in. Taylor Swift, Kendrick LamarTwenty One Pilots, A$AP Rocky, Foals, FKA twigs oraz Thom Yorke. Oczywiście to nie wszystko, co będziemy mogli podziwiać podczas Open’er Festival 2020. Karnety i bilety jednodniowe można zakupić za pośrednictwem strony internetowej festiwalu. O wszelkich ogłoszeniach związanych z imprezą, dowiecie się na naszym portalu. Open’er to jeden z naszych ulubionych festiwali i na pewno nas na nim nie zabraknie! O tym, czy warto wybrać się na Open’era, możecie przeczytać w naszej relacji z zeszłorocznej edycji.

  • Karnet 4 DNI – 619 ​​​PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 719 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) – 439 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 509 PLN
  • Bilet jednodniowy – 299 PLN

Open’er Festival 2020 – skład

OPEN’ER FESTIVAL 2020
1-4 LIPCA 2020
LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

TAYLOR SWIFT / THE CURE / KENDRICK LAMAR
TWENTY ONE PILOTS / A$AP ROCKY
THE CHEMICAL BROTHERS / ANGEL OLSEN / BANKS / FOALS
THOM YORKE TOMORROW’S MODERN BOXES / MARTIN GARRIX
FKA TWIGS / MICHAEL KIWANUKA / INHALER / BIG THIEF
FLOHIO / PLAYBOI CARTI / RUFUS DU SOL / SEASICK STEVIE
YUNGBLUD / SEA GIRLS / SCHAFTER