10 czerwca doszło do kolizji drogowej z udziałem Tomasza Organka. Według ustaleń policji, artysta miał we krwi 0.4 promila alkoholu. Dziś, poznaliśmy oficjalne oświadczenie Organka odnośnie zdarzenia.
W sobotę Tomasz wracał z koncertu w sali kameralnej amfiteatru w Ostródzie. Tuż po godzinie 1 w nocy doszło do niegroźnego wypadku drogowego w którym uczestniczył artysta. Na miejsce zdarzenia przybyła policja która wykazała, że Organek miał we krwi 0,4 promila alkoholu.
Dziś, artysta skomentował na swoim Facebooku całe zajście:
Źródło zdjęcia – Toruń Gazeta Wyborcza.

![Od melancholii do indie folku. Efterklang, Charlie Cunningham i Beirut na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Beirut-Charlie-Cunningham-Efterklang-fot.-Natalia-Nazar-36-218x150.jpg)
![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)