Nowa płyta The 1975 już w 2020 roku!

Nowa płyta The 1975

W sierpniu pojawił się najnowszy klip promujący świeżutki singiel zespołu The 1975. A kiedy pojawi się kolejny krążek Anglików? Fani nie muszą długo czekać.

W listopadzie 2018 roku, The 1975, wydali płytę zatytułowaną A Brief Inquiry into Online Relationships. Jest to trzeci, studyjny album formacji. Został ciepło odebrany nie tylko przez recenzentów, ale przede wszystkim przez fanów. The 1975 pokazało, że jest bardzo zdolnym zespołem, grającym różnorodną muzykę, a nie konkretny gatunek.

Nowa płyta The 1975

Tytuł czwartej, studyjnej płyty brzmi: Notes on a Conditional Form. Produkcją zajmą się George Daniel oraz Matthew Healy. Jak do tej pory, możemy obejrzeć w sieci teledysk do singla zatytułowanego People. Niecierpliwi fani mogą dokonać już przedsprzedaży na portalach streamingowych.

Notes on a Conditional Form jest kontynuacją zeszłorocznej płyty A Brief Inquiry Into Online Relationships. Oba wydawnictwa składają się na Music For Cars, czyli nowej ery zespołu. Mimo że Healy zaprzecza, twierdząc, że płyty nie są ściśle ze sobą powiązane i tworzą dwie osobne kompozycje. Niebawem się przekonamy! Nowa płyta The 1975 ujrzy światło dzienne 21 lutego 2020 roku.

W sumie album ma liczyć 22 piosenki, w kilku wywiadach, Healy, wyjawił 5 z nich. Standardowo pojawi się utwór The 1975, znamy również tytuł singla. Ale oprócz tego pojawią się utwory: The Birthday Party, Playing On My Mind i Frail State Of Mind.

Trasa koncertowa

The 1975 ogłosiło też trasę koncertową, niestety, póki co wszystkie zapowiedziane koncerty odbywają się w Wielkiej Brytanii. Pierwszy ma mieć miejsce jeszcze przed oficjalną premierą płyty – 15 lutego w Nottingham, a ostatni 3 marca 2020 roku w Dublinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here