Nowa płyta Nocnego Kochanka – znamy tytuł i projekt okładki

Nocny Kochanek to jeden z najchętniej słuchanych polskich zespołów ostatnich lat. Fanów Zdrajców metalu czy Dziewczyny z kebabem ucieszy pewnie wiadomość, że nowa płyta Nocnego Kochanka właśnie się tworzy. Znamy już nawet tytuł i okładkę.

Premiera kolejnego albumu grupy odbędzie się już niebawem, bo 11 stycznia 2019 roku. By podkręcić atmosferę oczekiwania, 16 listopada zespół uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej krążka. Wiemy, że nowa płyta Nocnego Kochanka będzie nazywać się się Randka w ciemnośćDo nazwy nawiązuje też wykonany przez Roberta Adlera projekt okładki. Przedstawia ona Big City Life: mamy wieżowce, trzy imprezowo ubrane kobiety i czekającego za rogiem (jak na nazwę zespołu przystało) nocnego kochanka.

Bardziej niecierpliwi mogą  wykonać dokonać zakupu krążka jeszcze przed jego premierą. Pre-order rozpocznie się już 1 grudnia 2018 roku.

Night Mistress

Choć Krzysztof Sokołowski, Robert Kazanowski, Arkadiusz Majstrak, Artur Pochwała, Artur Żurek znani są z kariery w Nocnym Kochanku, warto wspomnieć, że panowie grali ze sobą na długo przedtem. Wszyscy z nich tworzą inną (również havymetalową) formację, Night Mistress. Stąd też wzięła się inspiracja dla nazwy nowego zespołu – night mistress można ironicznie przetłumaczyć jako nocny kochanek. Taka jest też twórczość grupy: karykaturalna, zabawnie uszczypliwa, prześmiewcza.

Nocny Kochanek

Grupa jest stosunkowo młoda – powstała w 2012 roku i do tej pory jej dorobek liczy sobie dwie płyty. Nie jest to dużo, jednak wystarczająco, by przekonać do siebie fanów. Inteligentne teksty w połączeniu z energicznym metalowym brzmieniem sprawiły, że zespół cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Kto był na Woodstocku (Pol’and’Rocku) w ostatnich dwóch latach, ten wie, co działo się pod sceną, gdy pojawiła się na niej kapela. Ogień!

Mamy nadzieję, że nowa płyta Nocnego Kochanka przyjmie się równie dobrze, co poprzednie i uwielbiana przez wszystkich Dziewczyna z kebabem znajdzie godnego następcę.

Nocny Kochanek u Bazyla [FOTORELACJA]