Nocny Kochanek – spotkanie w poznańskim Empiku [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar

Nocny Kochanek zagrał dwa świetne koncerty w Poznaniu. Na obydwa już pół roku wcześniej wyprzedane były wszystkie bilety. Nic dziwnego, skoro świetnie grają, a na ich koncertach panuje rewelacyjna atmosfera.

Spotkanie w Empiku

I tak pomiędzy tymi dwoma koncertami – pierwszy odbył się w sobotę 17 lutego, a drugi w niedzielę 18 lutego 2018 roku – w niedzielne popołudnie fani Nocnego Kochanka mogli spotkać się z zespołem w Empiku przy ul. Ratajczaka. Wcale nie były to zwykłe pogaduchy przy kawie. Kochanki chyba przez wszystkich znani są z ogromnego dystansu do siebie, dzięki czemu co drugie zdanie można było się pośmiać, dosłownie śmiechom nie było końca.

Panowie, nie zawsze poważnie, raczej z dużą dozą humoru, opowiadali historie z życia zespołu. Krzysiek Sokołowski przyznał się, że dwa razy w karierze pomyliły mu się miasta, w których grali koncerty i ze sceny wzywał publiczność nie z tgo, w którym aktualnie przebywał. Ale to cu się dziwić, jeśli Nocny Kochanek jest codziennie w innym miejscu, a koncertów grają całą masę. Najczęściej jendak podczas tego spotkania przwijał się temat rosołu i szczerze mówiąc nie zdziwi mnie, jeśli przy kolejnej takiej okazji ktoś chłopakom po prostu ten rosół przyniesie.

Ze spraw poważniejszych – Krzysiek przedstawił plan zespołu na najbliższe miesiące. Poza koncertowaniem, chłopaków czeka praca nad kolejnym albumem. Przed jego wydaniem będziemy mogli zobaczyć dwa nowe teledyski, ale największym smaczkiem będzie płyta DVD z koncertu zarejestrowanego w warszawskiej Progresji. Będzie się działo naprawdę dużo.

Po tak świetnym spotkaniu wszyscy zebrani mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Kochankami oraz wziąć autografy na płytach. A potem biec do Klubu u Bazyla na drugi kocert tamtego weekendu.