Natalia Szroeder powraca z nowym singlem!

Natalia Szroeder
Natalia Szroeder | fot. Dagmara Szewczuk

Utalentowana wokalistka po wielu miesiącach powraca z nowym singlem. Piosenka Pestki doczekała się nawet teledysku.

Natalia Szroeder i jej wyczekiwany powrót

Na nową twórczość wokalistki fani musieli trochę poczekać. Po dwóch latach spędzonych w studio, artystka powraca z nowym materiałem. Na początek otrzymaliśmy nowy singiel – Pestki. Do piosenki stworzony został również wideoklip, w którym widzimy sporo przebłysków z prywatnego archiwum Natalii. Czy w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się więcej nowej muzyki? Sądząc po tym, co powiedziała Natalia Szroeder, to bardzo możliwe!

Tak o nowym singlu wypowiada się Natalia Szroeder

Po dość długiej przerwie wracam do Was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie. Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień- oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam o co mi tak naprawdę chodzi. „Pestki” zaprowadzą Was do miejsca, którego ja poszukiwałam przez bardzo długi czas. Chodźcie, tam jest naprawdę fajnie! A to dopiero początek.

Zobacz teledysk do najnowszego singla Pestki

Featuring dla Quebonafide

Mimo, że w ostatnim czasie nie pojawiała się nowa muzyka od Natalii, to sama artystka była dosyć mocno zapracowana. Wolne chwile spędzała w studiu, gdzie nagrywała własny materiał oraz współtworzyła najnowszą płytę Quebonafide. Natalia, prywatnie partnerka Quebo, nagrała featuringi do dwóch piosenek na albumie Romantic Psycho. Wokalistkę możemy usłyszeć w piosenkach JESIEŃ oraz TĘSKNIEZASTARYMKANYE. Ten drugi pokazuje, że Natalia posiada spore umiejętności do rapowania. Jesteśmy ciekawi, czy Quebonafide pojawi się na planowanym krążku Natalii Szroeder.

Początki wokalistki

Natalia Szroeder to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Pierwszy kontakt z show-biznesem zaliczyła w bardzo młodym wieku, biorąc udział w programach telewizyjnych Od przedszkola do Opola i Szansa na Sukces. Popularność i drogę do poważnej kariery przyniosła jej współpraca z Liberem, z którym nagrała radiowe przeboje  Wszystkiego Na Raz oraz Nie Patrzę W Dół. W 2016 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiej płyty NATinterpretacje, z której pochodzą single Lustra, Powietrze czy Zamienię Cię. Wiele wskazuje, że wkrótce dyskografia artystki rozszerzy się o kolejną pozycję.

Quebonafide – syndrom Romantic Psycho [Recenzja]