Modern Lies prezentuje nowy teledysk!

za mało

Chłopaki z Modern Lies, mimo panującej pandemii wirusa, kontynuują promocję wydanej w zeszłym roku Ekstrawertyki. Grupa właśnie opublikowała nowy teledysk do utworu Za Mało.

Modern Lies – Za Mało

Wydany w zeszłym roku krążek Ekstrawertyka to solidna porcja rockowej muzyki. Po wcześniej wydanych singlach Schematy i Listopad, przyszła pora na premierę kolejnego wideoklipu. Wybór padł na jeden z najbardziej energetycznych utworów – Za Mało. Materiały backstage wykorzystane w klipie pochodzą z prywatnego archiwum zespołu, a zdjęcia „live” zostały zarejestrowane podczas koncertów w Katowicach, Poznaniu oraz Nowej Rudzie.

Tak o premierze singla wypowiedział się zespół Modern Lies

Inaczej wyobrażaliśmy sobie wiosnę 2020. Miało być jak na obrazku – wesoło, aktywnie, ale przede wszystkim koncertowo. Niestety, teraz wszystkiego nam brakuje, wszystkiego jakby mało. Za mało!

Zobacz teledysk do piosenki Za Mało

Kilka słów o zespole

Muzyka zespołu to gitarowe, energetyczne, szczere granie z tekstami w języku ojczystym – w klimacie indie rock, post-punk. Końcem ubiegłego roku ukazał się ich debiutancki album Ekstrawertyka. Na płycie jedenaście bezkompromisowych utworów zaadresowanych głównie do słuchaczy gitarowego grania. To niezależny projekt – w całości wyprodukowany przez zespół. Muzyczny obraz wydarzeń ostatnich lat zespołu, który zapoczątkowała wspólna przyjaźń. Kulturalne Media objęły ten projekt swoim patronatem medialnym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej recenzji albumu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje u Modern Lies, zachęcamy do śledzenia zespołu na portalach Facebook oraz Instagram.

#SŁUCHAMPOLSKIEJMUZYKI

Bieżąca sytuacja mocno utrudniła normalne funkcjonowanie artystom, którzy zmuszeni byli do odwołania swoich koncertów. W geście solidarności, stworzyliśmy specjalną playlistę #SŁUCHAMPOLSKIEJMUZYKI. Na playliście znajdziecie muzykę Modern Lies oraz wielu innych, znakomitych twórców. Zachęcamy do obserwowania, słuchania i udostępniania. Przetrwajmy ten trudny okres razem!