W niedzielę 26 lipca 2020 Mery Spolsky wystąpiła w Poznaniu w ramach serii Koncerty na dziedzińcu.
Koncert Mery Spolsky odbył się na dziedzińcu Tamy, gdzie tłumnie pojawili się fani artystki. Część osób miała na sobie coś czerwonego, a część bluzki w czarno-białe paski. Mery nie przeszła obok tego obojętnie, doceniła zaangażowanie fanów w to, co prezentuje. Mery Spolsky wystąpiła na 200%, była szczęśliwa, że w końcu może koncertować przed prawdziwymi ludźmi. Energia unosiła się w powietrzu, publiczność głośno śpiewała razem z wokalistką, czuć było wszechobecną radość. Mery ma nadzieję wrócić do Poznania jeszcze w tym roku, a my czujemy to samo.









































![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)