MEG powraca z nowym singlem w My Name Is New

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Kayax

Światło to najnowszy singiel Magdaleny MEG Krzemień – wokalistki, finalistki The Voice of Poland 8 i artystki związanej z projektem My Name Is New.

Premiera singla…

MEG wczesną jesienią 2019 roku singlem Zoya zadebiutowała w projekcie My Name Is New. Wokalistka rozpoczęła tym utworem solową podróż, która po roku doprowadziła ją do kolejnej piosenki. Mające teraz swoją premierę Światło, to utwór, który powstał przy współpracy z producentem muzycznym Marcinem Borsem, a także ze świetnymi muzykami – Marcina JuszczyszynaMichała Lewickiego oraz Dominika Jończyka. Brzmieniowo kompozycja zbudowana jest na popowym fundamencie i wypełniona elektronicznymi oraz gitarowymi elementami. Całość w pełni określa temperament samej artystki, która choć jest silną kobietą, to zmaga się z własnymi emocjonalnymi bolączkami.

… z teledyskiem

Do Światła powstał również teledysk, do którego artystka zaprosiła aktora Tomasza Ciachorowskiego. Reżyserem teledysku jest Bartosz Satora.

O artystce

Magdalena MEG Krzemień to półfinalistka The Voice of Poland 8, współuczestniczka wielu projektów muzycznych. Nagrała debiutancką płytę Jigsaw, współtworząc duet z producentem muzycznym Mateo Paz. Laureatka wielu ogólnopolskich nagród, charyzmatyczna oraz kompletna artystka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, tworząca świetną interakcję z publicznością. Zdobywczyni nagrody publiczności Przebojem na antenę, jej singiel Take a break plasował się w czołówce na liście Polskiego Radia Czwórka. Miłośniczka muzyki elektronicznej. Prowadzi autorskie audycje w Radiu Opole: Dobre Granie Ekstra z Meg oraz Set Meg, gdzie zaznajamia słuchaczy ze swoim stylem muzycznym. Autorka vloga Muzyczna Perspektywa Meg, w którym prowadzi wywiady z gwiazdami oraz wspólnie z nimi wykonuje ich autorskie utwory. Aktualnie pracuje nad EP-ką.