Lato w Plenerze: Sanah w Katowicach!

Świetny cykl plenerowych koncertów – Lato w Plenerze nie zwalnia tempa! Kolejną artystką, której twórczość posłuchamy w Katowicach, to muzyczne objawienie – Sanah!

Lato w Plenerze: Sanah w Katowicach

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. W 2019 roku wydała szereg singli (w tym Siebie zapytasz i Proszę pana), którymi zainteresowała i zdobyła liczne grono fanów. W październiku ukazała się jej limitowana EP-ka Ja na imię niewidzialna mam, która z miejsca trafiła na szczyt list sprzedaży winyli w Empik.com. Na początku 2020 premierę miał jej pierwszy, „mainstreamowy” utwór Szampan – jeden z najpopularniejszych utworów tego roku. 8 maja Sanah wydała swój debiutancki album długogrający Królowa dram, który od razu uplasował się na szczycie listy OLiS – zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce według ZPAV. Z płyty pochodzi również aktualny przebój – Melodia.

Sanah
16.08.2020 / godz. 20:00
Katowice / Dziedziniec Fabryki Porcelany

Bilety na koncert Sanah w Katowicach

Będzie to kolejny koncert w ramach katowickiego cyklu Lato w Plenerze, którego organizatorem jest agencja koncertowa Winiary Bookings. Wśród gwiazd, które wystąpią w Katowicach znajdują się m.in. Brodka, Karaś/Rogucki, Paweł Domagała, Sonbird czy Zamilska. Bilety na koncert Zuzanny Jurczak są jeszcze dostępne. Zakupicie je w portalach Biletomat, Going., Empik bilety, eBilet oraz Eventim. Zachęcamy do kupowania biletów wyłącznie z autoryzowanych punktach sprzedaży. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Środki bezpieczeństwa na koncercie

Z uwagi na ciągle panującą pandemię wirusa, wszyscy uczestnicy proszeni są o przestrzeganie kilku prostych zasad:

  • Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.