Lanberry z idealnym na wakacje „Planem awaryjnym”

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Universal Music Polska

Nowy, energetyzujący przebój polskiej piosenkarki Lanberry już w serwisach streamingowych! Mowa tutaj, oczywiście, o Planie awaryjnym. Sprawdźcie szczegóły!

Plan awaryjny to nowy singiel Lanberry. Artystka proponuje na wakacje kolejny przebój. Do utworu powstał klimatyczny teledysk, nagrany w hollywoodzkim stylu lat 60., z zaskakującym zakończeniem.

O warstwie tekstowej

Za tekst odpowiada, jak zawsze, sama Małgorzata Uściłowska, ale tym razem zaprosiła do współpracy jeszcze Monikę Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Warstwa muzyczna to również zasługa Lanberry, którą wspierał kierownik muzyczny jej zespołu – Kuba Krupski. Do produkcji wokalistka zaprosiła jeszcze Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka i Patryka Kumóra, czyli sprawdzony duet producencki, z którym przygotowała już niejeden hit. Energetyczne, słoneczne dźwięki i melodyjna linia zapowiadają, że będzie to kolejny, porywający przebój piosenkarki.

Wypowiedź

Sama artystka wypowiedziała się następująco:

Plan awaryjny niejako domyka historię moich poprzednich dwóch singli: Zew oraz Tracę. Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. „Awaryjny zawiódł plan, ewakuacji nadszedł czas” – opisuję moment w naszym życiu, w którym wyczerpaliśmy wszelkie opcje ratowania relacji, przyjaźni, związku. Czasami trzeba powiedzieć dość, zamknąć rozdział raz na zawsze i iść dalej.