Koniec Wakacji z Marceliną w Toruniu

Koniec Wakacji z Marceliną w Toruniu

Jesień trwa już bardzo długo, ale niektórzy patrzą na świat przez różowe okulary i wakacje żegnają w listopadzie. Marcelina zaprasza nas do spędzenia z nią Końca Wakacji.

28 września ukazał się czwarty długogrający album Marceliny zatytułowany Koniec Wakacji. Przy tworzeniu krążka wspierał artystkę Kuba Karaś, który zajął się jego produkcją oraz Kamil Holden Kryszak, który nagrał gitary. Cała trójka wyjechała w góry w okolice Szklarskiej Poręby i to tam w przyjaznej atmosferze w większości powstał Koniec Wakacji. Udało im się stworzyć album łączący w sobie brudną gitarę z nowoczesną elektroniką. Po poprzednich, dość spokojnych, albumach słychać, że tym razem artystka postawiła na żywiołowość i szaleństwo.

Koniec Wakacji z Marceliną w Toruniu

Marcelina miasto Kopernika odwiedzi przy okazji Artus Festivalu. Jej koncert odbędzie się 18 listopada w Dworze Artusa. Wysęp zaplanowany jest na godzinę 19.

Bilety w cenie 25/30 zł dostępne są na stronie organizatora.

Niedawno premierę miał drugi singiel promujący Koniec WakacjiDinozaury. Teledysk podobnie jak płyta powstał w Szklarskiej Porębie. Za jego reżyserię odpowiada duet – Zosia Zija i Jacek Pióro.
Artystka zdradziła pierwsze daty przyszłorocznych koncertów. Na razie wiemy o 6 punktach na trasie, ale na nich na pewno się nie skończy.

09.02.19 Wrocław | Stara Piwnica
15.02.19 Sopot | Teatr na plaży
16.02.19 Łódź | SODA Underground Stage
01.03.19 Warszawa | Stodoła
08.03.19 Kraków | Zet Pe Te
09.03.19 Rzeszów | Underground Pub

Aby być na bieżąco z trasą Koniec Wakacji śledźcie facebooka Marceliny.

Artus Festival zaprasza!

Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń! Za nami już koncert Leskiego czy Kasi Lins. Czekają nas jeszcze koncerty m.in. Hogni i Tęskno oraz spotkanie z Krzysztofem Wielickim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną rozpiską tegorocznej edycji Artus Festivalu. Informacje oraz sprzedaż biletów można znaleźć na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o